Saturday’s Ulster Branch Rugby Results

Rugby results
Rugby results

Kukri Qualifying League 2

Grosvenor 17-40 Enniskillen

Randalstown 3-25 Omagh

U.U.C 19-62 Academy

Omagh 84-0 U.U.C

Kukri Qualifying League 3

Newry 8-27 Limavady

Ophir 7-31 Lurgan

Kukri Qualifying League 4

Civil Service 22-5 Cavan

2XV League

Banbridge 2 20-36 Ballynahinch 2

Queen’s 2 2 6-11 Armagh 2 11

Rainey Ob 2 22-31 Belfast Harlequins 2

Junior League 1

Carrick 2 7-36 Omagh 2

C.I.Y.M.S 2 53-17 Larne 2

Banbridge 3 10-22 Instonians 2

Junior League 2

Dungannon 3 20-41 Malone 3

Omagh 3 12-23 Bangor 2

Portadown 2 50-22 Ballynahinch 4

Junior League 3

Enniskillen 2 9-12 Ballymena 3

Belfast Harl 3 50-7 Portadown 3

Queen’s 3 62-0 Limavady 2

Ballynahinch 5 8-17 Lisburn 2

Dromore 2 7-5 Academy 2

Junior League 4

Donaghadee 2 44-0 City Of Derry 3

Instonians 3 36-52 Randalstown 2

Junior League 5

Portadown 4 15-67 Lisburn 3

Junior Friendly

Larne 24-17 Ballyclare

C.I.Y.M.S 29-34 C.I.YM.S 2

Rejenerate Cup

Malone 50-14 Ballynahinch

Omagh 17-41 Ballymoney

Ards 0-51 Queen’s 2

Nutty Krust TC Wells T’ment

Randalstown 10-40 Rainey Ob

Minor League East 2

Civil Service 2 11-19 Bangor 3

Ballynahinch 7 36-7 Donaghadee 3

Ulster Carpets U18 Cup

Banbridge 19-40 Letterkenny

City Of Derry 0-36 Dromore

Ballymena 3-17 Ballyclare

Cavan 0-20 Rainey Ob

Ulster Carpets U18 Plate

Civil Service 7-60 Ards

Portadown 34-15 Newry

U18 Friendly

Enniskillen 36-0 Virginia

Armagh 10-7 Monaghan

Ulster Carpets U16 Cup

Carrickfergus 22-3 Cavan

Banbridge 0-38 Rainey Ob

Ulster Carpets U14 Cup

Donegal Town 13-26 Carrickfergus

Portadown 17-0 Armagh

Coleraine 20-12 Letterkenny

Newry 0-29 Clogher Valley

Rainey Ob 17-28 Omagh

Ulster Carpets U14 Plate

Limavady 50-32 Finn Valley

Schools 2nd XV Plate

Royal School Armagh 40-0 Friends School

Friends School 28-24 Dalriada School

Schools 3rd XV Cup

Campbell College 24-5 Ballyclare High School

Schools 3rd XV Plate

Coleraine Acad Inst 35-22 Ballymena Academy